ARCHIDEX 16

May 16, 2016

آخرین اخبار شرکت ARCHIDEX 16

موفق ترین رویداد تجارت سالیانه صنعت جنوب شرقی آسیا برای معماری، طراحی داخلی و برادری ساختن - ARCHIDEX (معماری بین المللی، طراحی داخلی و نمایشگاه ساختمان) به طور پیوسته از موفقیت های فوق العاده ای برخوردار است و از طریق برنامه ریزی استراتژیک و مشارکت ها از زمان معرفی آن در سال 2000، .

این نمایشگاه سالانه در مرکز کنوانسیون کوالالامپور، مالزی برگزار می شود و به طور گسترده ای به عنوان یک رویداد برجسته شناخته شده است که برادری معماران، طراحان داخلی، توسعه دهندگان، برنامه ریزان شهری، مهندسان، دانشگاهیان، دانشجویان و متخصصین مختلف مرتبط با آن را در بر می گیرد. ARCHIDEX به طور مشترک توسط موسسه معماران مالزیایی (Pertubuhan Akitek Malaysia یا PAM) و شبکه CIS Network Sdn Bhd برگزار می شود که یکی از برگزار کننده نمایشگاه های تجاری و سبک زندگی در مالزی است. ARCHIDEX مدال های MyCEB / MACEOS - rAWr Award 2013 و 2015 را برای بهترین نمایشگاه تجاری و همچنین جایزه MACEOS 2011 برای پیشرفت صنعت، به ارمغان آورده است. ARCHIDEX همچنان در حال تلاش است و در حال حاضر جایگاه بسیار آرزویش را در خط مقدم معماری قوی، معماری و ساخت و ساز در منطقه دارد .

تقویم خود را برای ARCHIDEX 16 را در کنوانسیون کوالالامپور، مالزی از 20 تا 23 جولای 2016 به عهده بگیرید و بخشی از نیروی منطقه پیشرفت معماری در آسیا باشد.

MAXL حرفه ای ترین سازنده مواد سازنده از جمله پروفیل های آلومینیوم، کویل آلومینیوم و ورق، پانل کامپوزیت آلومینیومی برای پوشش دیوار در چین می باشد.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Henry
فکس : 86-512-58975331
حرف باقی مانده است(20/3000)